Kniha návštěv

Datum: 22.02.2012

Vložil: Lucie Šidlová

Titulek: hlídání?

Dobrý den, jsme nově přistěhovaní do Kozlovic a ráda bych se Vás zeptala, jestli nevíte o někom, kdo by tady nebo v okolí hlídal pejsky?
Máme pejska z útulku (vzali jsme si ho v listopadu), je moc hodný, ale brzo se nachladil, takže nemůže déle pobývat venku za těchto teplot a celý den doma sám asi nevydrží. Je to roční puberťák, divoký, ale mazel a to i k dětem (máme děti 1rok a 3 roky). A občas ho potřebujeme pohlídat, když třeba jedeme na celý den na návštěvu, kam bohužel nemůže.
Kdybyste o něčem věděla, budu moc ráda za tip.

Mějte se krásně
Lucie Šidlová
odmocnina@seznam.cz

Datum: 01.03.2012

Vložil: Lucka a Charlie

Titulek: Re: hlídání?

Dobrý den,

moc se omlouvám, ale teď mě zrovna moc nikdo nenapadá. Já jsem se před nedávnem přestěhovala do bytu do Frenštátu, takže už nejsem s Kozlovice ani moc v kontaktu :( Já bych Vám pejska i pohlídala, ale v tom bytě by to asi nebylo úplně ono. Každopádně, pokud by byl nějaký naléhavý případ, určitě se ozvětě a já rozhodím sítě, případně to půjde nějak vymyslet :)

Hezký večer :)
Lucka

Datum: 20.02.2012

Vložil: Liba a Gora

Titulek: procházka

Ahoj Luci.
Na tu společnou procházku se musíme určitě domluvit, Gora bude nadšená, vždyť Charliho už tak dlouho neviděla:-)) Jen nevím, jak jsi na tom teď s volným časem. Já bych mohla někdy v úterý nebo středu i dopoledne, jinak až po čtvrté hodině. Tak třeba napiš, jak budeš mít čas a domluvíme se. Ty mrazy už konečně povolily, takže se dá jít ven i na déle. A ten příští týden budu držet palce, aby to dobře dopadlo.

Datum: 27.02.2012

Vložil: Lucka a Charlie

Titulek: Re: procházka

Ahojky Libo,

omlouvám se, že píšu až teď, nějak jsem tady nebyla... Včera proběhlo úspěšné první krytí a zítra si to pro jistotu zopakujem. Takže v tu středu odpoledne už bych i mohla, pokud to ještě platí? Já ale můžu až tak kolem 4. odpoledne, vyhovuje?

Datum: 28.02.2012

Vložil: Liba a Gora

Titulek: Re: Re: procházka

Jejda, to je blbý, já se zrovna včera domluvila na středu s kámoškou z Mořkova, že k nám přijede se svojí borderkou a půjdeme se psama na pole.
Tak to promiň, myslela jsem , že teď nemáš čas, když ses neozvala. Tak třeba příští týden ?
Držím všechny palce, aby se štěňátka povedla:-))

Datum: 12.02.2012

Vložil: Liba a Gora

Titulek: Budou štěňátkáá

Ahoj Lucko.
To je super s těma štěňátkama:-))) Budeme držet palce, aby vše dobře dopadlo . Dlouho tu nebyly žádné změny, ale vidím, že celý rok jste pilně pracovali a výsledky stojí za to. Gina je moc šikovná a i hodně podobná Goře, je vidět, že je to sestra.
Mějte se hezky , moc pozdravujeme s Gorou Charlika ,a třeba se ještě někdy uvidíme.

Datum: 09.06.2011

Vložil: LUCKA A NELLA

Titulek: co je nového

Ahoj Luci, protože ses mi neozvala na mail, tak raději píšu sem... Tak co státnice? Už je máš úspěšně za sebou, nebo tě teprve čekají? A co výstavy? Neplánuješ nějaké, že by jsme se po dlouhé době někde viděli? Dej vědět... Zatím ahojky a posílám moc pozdravů....

Datum: 13.06.2011

Vložil: Lucka a Charlie

Titulek: Re: co je nového

Ahojky Luci :)

Moc se omlouvám, chtěla jsem ti napsat později ale s celým učením jsem na to zapoměla :( Jak jste tedy dopadly na ZV? Dneska jsem úspěšně obhájila DP a příští týden ve čtvrtek mě čekají státnice, takže mám ještě co dělat... My už žádné výstavy s Charliem neplánujem, Championa už má a bohužel musíme teď šetřit i na jiné věci... Snad se na výstavě sejdem brzy s novým přírůstkem, ale ještě nevím kdy :)
Měj se krásně :)

Datum: 19.05.2011

Vložil: Liba a Gora

Titulek: Zkoušky vloh

Posíláme velkou gratulaci ke složení zkoušek vloh:-))) a přejeme hodně štěstí i při dalších loveckých zkouškách.

Datum: 27.05.2011

Vložil: Lucka

Titulek: Re: Zkoušky vloh

Ahojky Líbo,

děkujeme a doufám, že se po státnicích zase brzy uvidíme :)

Záznamy: 1 - 10 ze 30
1 | 2 | 3 >>

Přidat nový příspěvek